menu

Dětský market zabaví i pomůže

3. 6. 2024

Zlín – Tržiště pod Kaštany chystá další akci. Už v sobotu 8. června 2024 ožijí prostory trhu Dětský marketem, na který zvou organizátoři rodiny s dětmi. 

Na programu od 9 do 15 hodin je bazárek, aktivity pro děti, dětský zkrášlovací salon a tvořivý koutek, soutěžní „bojovka“ pro malé i velké, vystoupení aerobiku či fotokoutek. Pro rodiče je navíc připravena mediační přednáška a také beseda se spisovatelkou Dominikou Hořejší. Tématem besedy bude kniha Moudra pejska Flíčka, než se zavřou víčka. Atmosféru zpříjemní živá Jurova hudba, nabídka lahodné kávy a občerstvení.

To ale není všechno. Dětský market má i benefiční rozměr! Cílem je finanční pomoc Beníkovi Matůšovi, který má diagnostikovaný Westův syndrom a dětskou mozkovou obrnu. Pomoct chlapci může každý, ať už se zúčastní dobročinné tomboly na akci, zakoupí kávu v Laskavárně na trhu Pod Kaštany v den akce, nebo zašle peníze přímo na benefiční účet. Číslo účtu bude k dispozici na letáčcích na Dětském marketu.

Zájemci o prodej oblečení a hraček po svých dětech, nebo jiných produktů se mohou přihlásit vyplněním tohoto fórmuláře ZDE

Pro prodávající v sekci bazárku platí nájem za stánek 150 Kč, pro prodejce vlastních ručně vyráběných produktů 250 Kč.